16/072020

Společnost AMISTA posiluje management

AMISTA investiční společnost, a. s., posiluje svůj vrcholový management. Na novou pozici provozní ředitelky nastoupila Zuzana Vinklerová, která se ve společnosti zaměří zejména na regulaci a bude zodpovědná za klientské i interní projekty a část backoffice.

„Při rozhodování o tom, kam povedou moje další profesní kroky, byla AMISTA jasná volba. Těším se na spolupráci s Ondřejem a Petrem a také na to, že AMISTU společně posuneme zas o krok dál“, říká Zuzana Vinklerová.

Zuzana Vinklerová do společnosti AMISTA přichází z Komerční banky. V pozici provozní ředitelky tak naváže na své dlouholeté zkušenosti v oblasti investičních fondů a řízení týmů.

„Naším cílem je dále růst a poskytovat profesionální služby otevřeným i uzavřeným investičním fondům kvalifikovaných investorů. Prioritou je spokojenost našich klientů, a proto je důležitou součástí naší firemní kultury neustálé zkvalitňování veškerých nabízených služeb. Se Zuzanou budeme lépe dosahovat obou cílů“, říká k rozšíření managementu výkonný ředitel Ondřej Horák.

AMISTA investiční společnost spravuje 70 investičních fondů s aktivy přesahujícími 57 miliard korun. Vznikla v roce 2006 a specializuje se na zakládání a správu fondů kvalifikovaných investorů. Klienty jsou významní čeští i zahraniční investoři orientující se na investice v oblasti private equity, nemovitostí, cenných papírů, pohledávek a alternativních aktiv. Společnost vlastní podnikatel Vít Vařeka, který na českém kapitálovém trhu úspěšně působí přes 25 let.

Společnost AMISTA posiluje management

Máte zájem se s námi seznámit?

Kontaktujte nás